Máte chuť investovat do budování svého vztahu nebo byste v něm rádi oživili jiskru, ale přitom si to sami užili? Nechte se v únoru 2019 pozvat na rande! Během Týdne manželství 2019 budou Manželské večery začínat na více než 50 místech po celé ČR.

Každé z osmi setkání kurzu Manželské večery vypadá stejně: večeře, přednáška (např. na téma umění komunikace, řešení konfliktů, rodina partnera nebo dobrý sex) a diskuse ve dvojici v naprostém soukromí každého páru. 73% účastníků následně říká, že tento kurz jim výrazně zlepšil manželství.

V únoru 2019 bude v rámci Národního týdne manželství začínat kurz po České republice na více než 50 místech, a to se záštitou biskupa Nuzíka: "S Manželskými večery máme velmi dobré zkušenosti. Manželským i partnerským párům bez ohledu na věk a délku soužití nabízejí možnost strávit v příjemném prostředí osm večerů, během nichž se mohou intenzivně věnovat upevnění, vylepšení či obnově společného vztahu. Setkání probíhají v uvolněné atmosféře nezatížené obavami, že přítomné dvojice budou nuceny ostatním zúčastněným odhalovat těžkosti, s nimiž se ve vztahu potýkají. Program je vystavěn na křesťanských principech a zahrnuje promyšlenou skladbu témat, která mohou přispět ke vzájemnému poznání a současně se stát inspirací pro další fungování po boku partnera."  

Najděte si svůj kurz na online mapě http://www.manzelskevecery.cz/course/find nebo na něj někoho pozvěte!

Jménem organizátorů Jakub a Dagmar Guttnerovi

 

Odkazy: