Napsali jste nám a my odpovídáme...

Opět problémy s doručováním našich newsletterů uživatelům služby seznam.cz

Dobry den,

navazuji na Váš  telefonát s tím, že nedostáváte naše newslettery, které ale od nás normálně odcházejí... Zkontrolujte si tedy ještě jednou „spamfiltr“ a hromadnou poštu, zda tam maily nejsou. Pokud ne, kontaktujte tedy technickou podporu služby Seznam.cz.

Vše zpráva může být například v níže uvedeném znění.

S pozdravem

Jan Novák
www.vira.cz

 

https://onas.seznam.cz/cz/kontaktujte-nas/kontakty/

Dobrý den,

využívám mailové schránky na seznam.cz a nyní jsem se přihlásil k odběru tématických mailů ze serveru vira.cz. Maily mi ale nechodí. Kontaktoval jsem proto redakci webu vira.cz, kde mi bylo sděleno, že od nich newslettery normálně odcházejí, že tedy problém musí být někde „po cestě“. Maily od nich nemám ani ve spam filtru, ani v hromadné poště. Prosím o přezkoumání, zda mi maily z webu vira.cz server seznam.cz nějak nefiltruje.

Děkuji

S pozdravem....

 


 

Spamy u Oerátora vodafone

Dobrý den! Po delším čase zasílám informace o vyřešení mé situace se spamy (operátor Vodafone). Na Vaši dobrou radu jsem vytiskla email s návodem, jak na pobočce Vodafonu postupovat. Navštívila jsem 4x pobočku, než se mi podařilo potkat technika, který se tvářil, že problém vyřeší. Nicméně mezitím jste mi už zrušili zasílání SMS. Technik mi pak tvrdil mi, že je tak po problému. Ale nebylo!!! V noci ale chodily spamy dál. Tak jsem si na svém telefonu zablokovala číslo 2255 a už mám klid. Nemám ale ani SMS od Vás! Nechce se mi to dál řešit. Moc děkuji za snahu a hlavně za celé ty roky, kdy mě Vaše sms povzbuzovaly ve víře a naději!
Přeji vše dobré a požehnané Vánoce! JK

 

Vážená paní, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu s informací, jak jste problém spamů u Operátora Vodafone vyřešila vy. Opravdu již více lidí nám hlásí, že operátor Vodafone se k tomuto problému nestaví čelem. Stačilo by asi nastavit nějak účinně spamfiltr...

Děkujeme i za milá slova a těší nás, že Vám naše biblické sms byly k užitku. Existují ještě dvě řešení, jak denně čít naše kratičké biblické citáty: buď přímo na webu www.vira.cz v záhlaví vpravo nahoře, anebo si je nechat posílat mailem... Ale chápeme, že nic z toho se nevyrovná službě - doastávat je denně na mobil...

Přejeme Vám vše dobré od Pána!


 

Chodí mi velké množství otravných zpráv, zrušte to. (Operátor Vodafone)


Dobrý den,     
mám aktivovanou službu  biblický  citát na každý den,  chodí fromou sms-emailu. V poslední době mi chodí na mobil  ale i  velké množství sms s  nabídkou práce a různých přivýdelků z čisla  2255, nevíte, o co se jedná? Můžete to zastravit?

Vážena paní,  

je nám velmi líto komplikací, které máte se zasíláním otravných zpráv - spamů. 
 
Bohužel problém není na naší straně. Na Váš mobil totiž patrně dostáváte zprávy úplně od někoho jiného, než od nás.  My Vám zasílání našich zpráv pochopitelně můžeme zrušit (pošlete nám k tomu , prosíme, přesné znění Vaší sms-emailové adresy, anebo pětimístný kód z naší denní zprávy, který má nějakou takovouto podobu http://vira.cz/zruseni/Zu7Rp). Ale tím se problém s otravnými spamy nevyřeší. Vaši sms-mailovou adresu totiž patrně náhodně vygeneroval, anebo někde na veřejném webu našel nějaký spamovací robot, který Vás nyní zásobuje těmito otravnými spamy (nezávisle na našich zprávách). Číslo 2255 je obecné číslo Vodafone pro přeposílání sms-emailů. 
 
Jediným řešením nyní patrně je: zrušit si Váš sms-email. To můžete ale jen Vy na internetové samoobsluze Vašeho mobilního čísla, anebo v nějaké kamenné pobočce Vašeho operátora (Vodafone)... Chtějte po nic: „Zrušení (nebo změnu) sms-emailu spojeného s Vaším mobilním číslem“ -  a nenechte se odradit – někdy jsou v kamenných pobočkách nezkušení pracovníci, kteří někdy klientům neumí vyhovět. A také jim nahlašte, že patrně mají špatně nastavený spamfilter.
 
V obou případech jde o zrušení sms emailu, takže by Vám na mobil už nic nechodilo. Pokud byste ale chtěla nadále dostávat naše biblické sms, je třeba si namísto zrušeného sms-emailu zřídit jiný a ten nám pak oznámit, bychom Vám zasílání na mobil obnovili. 
 
Budene vděčni za vyrozumění, jak se věc vyvinula. 
 
Přejeme Vám vše dobré od Pána +! 

 

/.../ V Brně jsem byla v kameném obchodě minulý tyden. I vedoucí mi řekl,abych tento problém řešila se správcem. Koukali,asi jsem byla první s tímto problémem. Jsem zdravotník,ne odborník na IT technologie a ani se nehodlám předělávat. Děkuji za pomoc. /.../

 

/.../ Jak jsem Vám již psali, číslo 2255 je číslem patřícím VODAFONE, ne nám. Je to číslo, ze kterého Vodafone svým klientům rozesílá sms-emaily, které přicházejí odkudkoliv, tedy i od nás. Zasílání zpráv od nás Vám pochopitelně rádi zrušíme, ale jak jsem Vám jíž psal, tím nezamezíte tomu, že budete dostávat zprávy od kohokoliv jiného. To my bohužel nemůžeme ovlivnit (je to jako například s tím, že pokud bychom Vám posílali normální poštou dopisy, nemůžeme zabránit nikomu jinému, aby vám posílal dopisy také). Kdo tomu může ale zabránit je Váš operátor – Vodafone. Může Vám zrušit, anebo změnit sms-emailovou adresu. A to  je právě někdy problém, že v jejich pobočkách jsou někdy nezkušení, anebo neochotní lidé... Musíte po nich chtít: ZRUŠENÍ SME-EMAILU. To můžou udělat jen oni (anebo vy sama v tzv. internetové samoobsluze). /.../ 

 

/.../ Děkuji mc. Konečně jsem se s operátorem domluvila. Snad už to bude v pořádku. Nechápu, jak taková firma si toto může vůči zákazníkům povolit.!? /.../

 


 

Přestaly mi chodit denní bibilcké citáty

Dobrý den,úplně mi přestal chodit na email každodenní tématický email, za který jsem byla velmi vděčná. Nevím, kde je chyba. Nic jsem neodhlašovala. Tato Vaš služba mi fungovala několik let. Děkuji za kladné vyřízení. A. K. 

Dobry den,

dekujeme za zpetnou vazbu a mila slova! Je nam lito, ze Vam nyni zpravy nechodi.
Vas ucet je v poradku, maily od nas normalne na Vasi adresu odchazeji.
To ze Vam nase maily nechodi bude pravdepodobne zpusobeno filtrem „nevyzadane posty“ ve Vasi mailove schrance – podivejte se, zda Vam nase maily nepadaji do slozky „nevyzadana posta“

Podivejte do sve schranky, zda maily nejsou v „nevyzadane poste“,  ci „hromadne poste“, ci ve „spamfiltru“. Budeme vdecini za zpetnou vazbu – jak vec dopadla...      

Prejeme Vam vse dobre!

 

Dobrý den, velmi děkuji za Vaši odpověď. Samozřejmě mi Vaše úžasné emaily padaly do hromadných emailů:-). Takže problém je vyřešen a já moc děkuji.
Díky za vše a přeji požehnané dny, ať se Vám daří:-)
A. K. 

 


 

Nechodí mi sms emaily

Dobrý den, jsem velmi vděčná za službu biblické citáty do SMS v AJ. Bohužel mi před časem přestaly chodit. Dnes jsem kontrolovala na webu vira.cz nastavení a je v pořádku.

E-maily nyní chodí z kontaktu newsletter@vira.cz (dříve z mail@vira.cz). Také chodí časově nepravidelně (dříve denně těsně před 8. hodinou, což je ideální čas). Mohu se zeptat, zda současné nastavení je trvalé nebo dochází k nějaké revizi? Nejsem sama, komu toto činí problémy a buď vůbec nedochází a nebo zasílání časově během dne nevyhovuje. Moc bych se přimlouvala za zasílání kolem 8. hodiny.

Děkuji pěkně L. J. 

 

Dobry den,

tesi nas, ze jsou Vam nase sluzby k uzitku a dekujeme za Vasi zpetnou vazbu. System nyni opravdu prochazi technickou renovaci, takze jej doladujeme.

Prosime o vyrozumeni, na jaky sms-email Vam maily chodi, anebo zda je mate presmerovane ze sve schranky. Pokud je mate presmerovane, je treba si v nastaveni presmerovani nastavit novou  adresu, ze ktere nase newslettery chodi – tedy newsletter@vira.cz.

Prosime o vyrozumeni, jak se vec nadale vyviji.

Dekujeme

S pranim vseho dobreho

 


Nechodí mi objednané emaily

Dobrý den,
27.8. jem se registrovala, ale mám roblém, že i když jsem si vybrala témata, co chci, aby mi chodily, tak mi žádný email nechodí, tak jem myslím, včera zoušela se znova zaregistrovat a nepřišlo nic. Kde nastala chyba, dá se to nějak opravit, aby mi chodily emaily z vira.cz? Přihlásím se v pohodě, můžu vybrat, co chci zasílat, uložím, ale dál už nic nechodí. :(

Děkuji.
Pěkný den,
S.

Dobry den, dekujeme za zpetnou vazbu. Maily od nas normalne odchazeji, chyba je tedy nekde po ceste. Obcas se nam ozyvaji prave uzivatele domeny @seznam.cz, ze jim mail nechodi, i kdyz je my odesilame. Budeme to tedy se Seznamem opet resit, ale Vas priosime, abyste se jim take s timto problemem ozvala: jste jejich uzivatelkou... Pomuzete tim sobe i ostatnim uzivatelum Seznamu.

Kontakt naleznete zde: https://onas.seznam.cz/cz/kontaktujte-nas/kontakty/

Pokud nam nasledne date vedet, jak vec dopadle, budeme Vam vdecni.

s pranim vseho dobreho

 


 

Několik ohlasů na web deti.vira.cz

- Velmi ocenuji tyto stranky a doporucila jsem je i mym kolegynim. Materialy jsou pro mne velmi cenne a jiz tretím rokem vyuzivam cast pro deti 5. tridy. Uvitala bych materialy i pro starsi deti. Jsem vsak vdecna za tyto stranky jez jsou unikatem.

- Chci vám poděkovat za tyto stránky. Chodím na ně často, pravidelně je sleduji. Učím náboženství prvňáčky a vaše stránky mi pomáhají oživit výuku. Také dětem dávám k pracovním listům ještě něco navíc, což je moc fajn. Děkuji a přeji hodně Božího požehnání a těším se na další příspěvky.

- Děkuji moc za spoustu inspirací. Zkoušela jsem teď po letech znovu advent a nějaké rébusy a bludiště, ale nejde mi to často vytisknout na formát A4. Obrázky jsou moc velké, že se nevlezou. Dalo by se to nějak upravit, aby toto nevznikalo? Jinak jsou moc hezké obrázky a celkově jsme moc ráda za tyto stránky. Taky třeba mě napadlo- když malujete ty příběhy pro děti, nedalo by se to dát do nějaké prezentace, kde bychom to dětem přes počítač mohly promítat a zároveň jim k tomu povídat ten příběh? Doba je teď hodně zaměřená na prezentace téměř všude. Děkuji moc.

- Tahle stránka je moc krásná tolik hezkých věcí se naní dá najít děkujem že ji děláte

- Moc díky za stránky. Inspirace včetně rébusů... K výuce skvělá.


Čerpám z webu vira.cz povzbuzení

Dobrý den,
často se dívám na vaše stránky a čerpám povzbuzení.
Tímto vám chci popřát hodně Božího požehnání.
KD

Dobry den,
dekujeme za mila slova povzbuzeni!
Prejeme Vam vse dobre+! A uprimne take prosime o Vasi modlitbu, protoze neexistuje nic, co by se nepotykalo s protivenstvimi... Tedy ani tento projekt...
Jan Novak


Proč mi nechodí objednané maily?

Dobrý den! 
Chtěla bych se Vás zeptat, proč již nedostávám na svoji emailovou adresu: XXXX@seznam.cz biblický citát na každý den? A zároveň bych chtěla tento biblický citát dostávat taky i v angicko-české verzi - děkuji Vám za Vaši odpověď.

              Přeji Vám všem požehnaný celý nový rok a jěště jednou Vám děkuji za Vaši odpověď.
                            S pozdravem: XXXXX

Dobry den,

dekujeme za zpetnou vazbu a mila slova!

Vas ucet je v poradku, maily od nas normalne na Vasi adresu odchazeji. Nastavili jsme Vam nyni odber anglicko – ceske verze.

To ze Vam nase maily nechodi bude pravdepodobne zpusobeno bud

1/ filtrem „nevyzadane posty“ ve vasi mailove schrance – podivejte se, zda Vam nase maily nepadaji do slozky „nevyzadana posta“, anebo

2/ to muze byt zpusobeno seznamem.cz, ktery nektere nase maily nekdy filtruje jako „spam“, protoze jich od nas dostava velke mnozstvi. Zde pak pomuze, pokud se sama na Seznam.cz ozvete – jakozto jejich uzivatel – s tim, ze Vam nechodi maily z webu vira.cz, ktere mate objednane a ktere NEJSOU spam. Kontakt na seznam.cz : http://onas.seznam.cz/cz/kontaktujte-nas/kontakty/

Prejeme Vam vse dobre!

Jan Novak

P.S. Budeme vdecini za zpetnou vazbu – jak vec dopadla...                                     


Zkreslování biblického textu?

Nemuzu si pomoct,ale tohle je zkreslovani evangel.textu:
Mk 1,11: Ty jsi muj milovany.
Neni to ojedinely pripad... Diky...

 

Vážena paní ….

děkujeme za Váš podnět. Předkládáme Vám k Vaší připomínce náš pohled na věc:

- Biblické citáty zkracujeme, aby se vešly do sms (resp. sme-emailu)

- Snažíme se, abychom tím biblický text nezkreslovali. Už ale i každé kázání, vyobrazení ale i přednáška by se tak dala považovat za zkreslení… Takže míra "zkreslení" je otázkou názoru a výkladu.

- Máme ale naopak ohlasy, že právě (nutné) zkracování biblického textu vede naše čtenáře k přemýšlení o textu, který najednou mnohdy končí jinde, než jsou z četby a naslouchání Bible běžně zvyklí. To právě mnohdy vede k tomu, že po nich citát „nesteče“, ale že o něm naopak přemýšlejí…

- Abychom zamezili problému „vytrhávání z kontextu“, u každého citátu uvádíme souřadnice…

- Více se o naší službě denního zasílání dovíte zde:  http://www.vira.cz/Biblicke-SMS/ a budeme vděčni za Vaše konstruktivní podněty, co by v textu mohlo / mělo být doplněno. A nebojte se nám poslat i citáty, o kterých si myslíte, že jsou zkreslené - vždyť náš web tvoříme i díky zpětné vazbě mnohých našich čtenářů. 

- A nyní ke konkrétnímu citátu, na nějž jste reagovala:  citát "Ty jsi můj milovaný" nepovažujeme za zkreslený, ani za vytržený z kontextu. Křesťanská víra přeci vyznává, že každý člověk je Bohem milovaný a že ve křtu, kdy se přivtělujeme k Bohu, právě tato skutečnost zaznívá takřka hmatatelně: "Ty jsi můj milovaný syn (má milovaná dcera), v tobě mám zalíbení" (srov. Mk 1,11)!"

Přejeme Vám,
abyste stále vnímala,
že jste Jeho milovaná,
a že ve Vás má zalíbení!


Jak nastavit vira.cz jako výchozí stránku v Google Chrome?

Prosím Vás ako mám postupovať, keď si chcem v Google Chrome nastaviť Víra cz. ako domovú stránku?

Inač Vaša stránka je vynikajúcej úrovne prajem Vám ďalšiu úspešnú činnosť vo vinici Pána.

A. Slovensko


Dobry den,
tesi nas, ze Vam nase stranky slouzi k dobremu.

Vpravo kliknete na symbol nastaveni, pak kliknete pak na kartu „Nastaveni“
a pak  na prikaz  „Pri spusteni – otevrit konkretni stranku / stranky“ ...

S pranim vseho dobreho +! / 11.3.2014


Jak vložit na svůj web odkaz
na vždy právě aktuální Nedělní liturgii?

Dobrý den,
již léta využívám „Nedělní liturgii“ z webu vira.cz. Chtěl bych si nyní na svůj osobní web vložit link, který by odkazoval  na vždy právě aktuální Nedělní liturgii. Poskytujete nějaký takový kód, který bych si do svého webu jednoduše vložil?
J.L.

Dobrý den,
těší nás, že jsou Vám naše služby k užitku. Kód, na který se ptáte, poskytujeme.  Jednoduchým vložením tohoto kódu do Vašeho webu se na vaší stránce bude vždy zobrazovat odkas na právě aktuální nedělní liturgii. Podrobné info o službě vkládání odkazů na aktuální Nedělní liturgii naleznete zde.
S pozdravem Jan Novák / vira.cz / 10.1.2014


Velikost textu
v mobilní verzi vira.cz?

Dobry den,
potesila me existence mobilni verze vira.cz. Neslo by vsak neco udelat s patrne fixni velikosti textu? Alespon u S4 mini android 4.2.2 se velikost textu menit neda, na rozdil od jinych mobilnich stranek.
S pozdravem
MM
sent via cell phone

Dobry den,
dekujeme za Vas podnet.
Vec prosetrime a zvazime.
Prejeme Vam vse dobre +!
Jan Novak / vira.cz

Dobrý den,
na Váš podnět jsme změnu velikosti textu (v mobilní verzi webu vira.cz) právě zprovoznili.
Děkujeme za podnětný podnět :-)
a přejeme Vám vše dobré!
Jan Novak / vira.cz / 9.1.2014


Výborný článek

Výborný článek: Slibují nám mnoho. Nechoďme ale za nimi! Výborně napsáno!. Dr.L.V.Biblický citát v angličtině je super!!!! 

Díky za denní biblický citát v angličtině. Je to super!!!! Všechny vás tam v pastoračním centru zdravím a vyprošují požehnaný adventní čas plný milosti Boží. S. V.


Jak přeložit do angličtiny...?

Dobry den preji!
Mam dotaz jak zni dobry preklad do angl.jazyka tato tri uzasna slova:
HOJNOST BOZIHO POZEHNANI.
Ziji v Anglii a rad bych svym angl.pratelum popral tak aby oni tomu
rozumeli.
Moc dekuji za pomoc.
JM

Dobrý den, překlad by mohl znít takto:

Abundance of God´s blessings!

Přejeme Vám vše dobé

Jan Novák vira.cz


Nedoručené maily na doménu centrum.cz a atlas.cz

- From: ...... @centrum.cz
Sent: Wednesday, January 15, 2014 5:56 PM
Subject: Včera a dnes nepřišel verš
Dobrý den, včera a dnes nepřišel verš. Copak se děje? Prosím ozvěte se. Děkuji. JM

- From: ...@centrum.cz
Sent: Thursday, January 16, 2014 1:41 PM
To: mail@vira.cz
Subject: e-mailové citáty
Dobrý den,  prosím Vás,  mohli byste mi i nadále posílát biblický citát na každý den do e-mailové  schránky? Vždycky mi chodil a teď už asi týden nepřišel.
Děkuji mockrát!  Zdraví AŠ

- Dobrý den,  25.11.2013 mi přišel poslední verš (do spamu), v úterý 26.11. a středu vůbec.  Mohli byste s tím něco udělat? Děkuji. JM  .....@centrum.cz

- Dobrý den, dne 27.11.2013 jsem se na vašich stránkách zaregistroval o posílání biblických citátů na svuj email, ale zatím mi od vás nic nepřišlo.  Trvá zprovoznění této služby více dnů? Můj email je: ...@centrum.cz a dále ....@centrum.cz  Děkuji za odpověď  MN

- Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, proč mi už nechodí citáty? 25.11.2013 byl poslední :-( Děkuji MŠ  ....@atlas.cz>

- Dobrý den, jsem přihlášen k odběru biblického citátu emailem a v poslední době (cca tři týdny) chodí velice nepravidelně. Lze to nějak napravit? Přeji pěkný den, J.S. ....@atlas.cz

Dobrý den,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Maily z našeho serveru normálně odcházejí a přicházejí i na naše kontrolní maliy. Zkontrolovali jsem i Váč účet v naší databázi a vše je nastaveno dobře. Může být problém na straně provozovatele freemailu „centrum.cz“, protože reakce od uživatelů s jinou mailovou doménou zatím nemáme.  Na podporu centrum.cz se obrátíme s dotazem. Ideální by ale bylo, kdybyste se na podporu „centrum.cz“ s Vaším dotazem – připomínkou obrátili i Vy. Můžete psát mailem: centraci@centrum.cz, anebo přes formulář.

Děkujeme a přejeme Vám vše dobé

Jan Novák vira.cz


V překladu máte občas chybu

Dobrý den, děkuji za pravidelně zasílané biblické citáty v angličtině. Chtěla jsem Vás již dříve upozornit, že v překladu míváte občas chyby - i dnes - house of Prayer, nikoliv pratet. Vím, že nikdo není neomylný, jen možná ten, kdo se začíná učit,  se to může učit s chybama.  Přeji Vám požehnání a ještě jednou díky. H.N.

Dobry den, dekujeme za Vasi zpetnou vazbu. Sotek se bohuzel vzdy nejak vloudi :-)
Prejeme Vam vse dobre a prosime o Vasi modlibu za nasi praci (a nase i dobrovolne spolupracovniky) +!
J.N. Vira.cz

Ano, budu se modlit :-) Ostatně já se modlím za celou církev, za všechny lidi, tak Vás tam ráda přiřadím ;)
Požehnané dny
HN


Ďakujem za inšpiráciu

Ďakujem za inšpiráciu.Vaše texty už používam dlhšiu dobu na nástenke pri našom kostole, a využívam Vašu stránku aj pri práci s deťmi ve škole.

 S pozdravom M.F.


U alternativního operátora

nelze využívat SMS-email

Pekny den,
prosim Vas o pomoc- radu, jak si konkretne u Bonerixu- O2 operatora zaregistrovat posilani vasich SMS- biblickych citatu na mobil. Zkousela jsem vse mozne, bezuspesne. Mockrat Vam dekuji a at Pan zehna Vam i Vasi praci.
D.Z.

Dobry den,
telefonovali jsme do Bonerixu a sdelili nam bohuzel, ze  operator sms-emaily neposkytuje.
S pranim vseho dobreho +!
Jan Novak
www.vira.cz


V Nedělní liturgii
mi chybí antifona

Dobrý den!
Mnoho let pužívám texty nedělní liturgie z vašeho serveru k přípravě   na neděli. A děkuji vám!
Chodím v neděli po nemocných k nim domů, ale i do domů s  pečovatelskou službou či do nemocnice. Texty uvedené na Vašem  serveru nosím s sebou v mobilu a používám k pastoraci.
Ale chybí mi Antifona po přijímání před Modlitbou po přijímaní.
Nešlo by to, prosím, doplnit?
 S díky
 M. N.
 541 01 Trutnov

 

Dobry den,
dekujeme za Vasi zpetnou vazbu. Tesi nas, ze jsou Vam nase sluzby k uzitku. Zarazeni antifony na webovou stranku zvazime...
Prejeme Vam vse dobre!
www.vira.cz


Dekuji
za mobilni verzi

Zdravim Vas vsechny a dekuji za mobilni verzi Vasich webovych stranek. Je to super :-)
Pekny den,
Vase ctenarka Veronika


Styďte se
a nebuďte prasata!

Ahoj,
 na vasem webu a Facebooku jste zverejnili fotku, kde uvadite, ze prani Jeziskovi jsou prostoducha.
 Stydte se. Tyto stranky by mely povzbuzovt a nikoliv komentovat  politiku. Je jasne, ze tyto stranky jsou klasicky komercni produkt,  ale nebudte prasata a snazte se vice. Dekuji.
S.H.

 

Vazeny pane,

dekujeme za Vas kriticky uhel pohledu a za povzbuzeni, abychom nebyli prasata.

- Obsahem clanku nebylo hodnotit dopisy Jeziskovi jako celek, clanek byl o necem jinem (ale dopisy Jeziskovi  opravdu povazujeme za nestastny zvyk).

- Mnoho lidi nase stranky jako povzbuzeni bere (chodi nam totiz i odlisne maily, nez je ten Vas),

- politiku prilis nekomentujeme, ale v urcitych pripadech je to nutne, ale myslime si, ze by do politiky mel byt nejak zapojeny uplne kazdy obcan,

- komercni projekt nejsme,

- prasaty se necitime,

- ve veci, kterou zminujete, se nestydime,

- snazime se hodne.

Prejeme Vam vse dobre a pokoj v srdci!

Jan Novak
www.vira.cz


Díky za mail s úvahou

Zdravím,díky za mail, pěkná úvaha, nejvíce mne oslovila poslední věta. V.


Boží láska vlitá do srdce

Zdravím,
dnes mi už potřetí Bůh připomněl myšlenku o Boží lásce vlité do srdce....... Nepřímo při dnešní mši, ve Svatodušní novéně a v myšlence na neděli z Víry.
Děkuji!


Nekaz si radost

Dobrý den,
Víra.cz  mám nastavenou jako svou domovskou stránku a rád pročítám články. Zarazil mě ale nadpis tématu týdne a to "Nekaž si radost".Myslím,že správně česky to má být "Nekaz si radost". Neboť - kazí se nám potraviny,kazíme si život atd.Nikdy si život nekažíme ani se nám potraviny nekaží.
S přáním ať se vám daří 
M.S.

 

Viz stránka Napsali jste nám