Připadám si ale podobně jako tazatelka zveřejněného dotazu: "Nemám zatím moc ponětí, co a jak." (Z ohlasů našich čtenářů na rubriku Otázky a odpovědi.)

 

Dobrý den,
už nějaký čas si chodím na chvíli sednout do kostela, když jdu kolem. Ráda bych dnes poděkovala vašemu webu, myslím, že i vaší zásluhou jsem se odhodlala jít včera poprvé na mši. Nedávno jsem totiž objevila sekci Otázky a odpovědi, kde si ráda čtu a nacházím povzbuzení. Připadám si ale podobně jako tazatelka zveřejněnéh dotazu: "Nemám zatím moc ponětí, co a jak."  Takže současně děkuji za uvedené tipy.  Ať se vám daří. OM 

Celé znění otázky a odpovědi naleznete zde.