„Modlitby 24-7“ vás zvou na konferenci Jak slyšet Boží hlas, která se uskuteční v pátek a sobotu 22. – 23. 3. 2024 v Praze.

Ať už hledáte inspiraci a nový impulz do vašeho modlitebního života nebo s nasloucháním a porozuměním Božímu hlasu zápasíte, konference je pro vás dobrou příležitostí přiblížit se k Bohu a objevit, jak komunikuje s lidmi.

Slyšet Boží hlas je klíčové pro náš život, cesta naslouchání Bohu nám však může někdy připadat nejasná, složitá a těžko dosažitelná. Pete Greig, hlavní řečník této konference, nám však nabídne praktického průvodce tímto procesem. Během konference se zaměříme na různé aspekty tohoto tématu a ukážeme, jak můžeme být citlivější na zachycení Božího hlasu v našem každodenním životě. Konference se koná ku příležitosti vydání knihy Jak slyšet Boží hlas od Peta Greiga v češtině.

Více informací o konferenci a vstupenky naleznete na www.modlitby24-7.cz/konference.

Modlitby 24-7

Bestseller Peta Greiga: kniha Když Bůh mlčí

Když Bůh mlčí – nyní i jako audiokniha

Aneb Když naše modlitby narážejí jakoby na zavřené nebe…. Pete v této knize velmi otevřeně popisuje svoje modlitební boje, a to nejen ty vyhrané, ale i ty, kdy se mu zdálo, jako kdyby modlitby narážely na zavřené nebe. Pete Greig rozvíjí i otázky Božího mlčení, duchovního boje, utrpení a dalších oblastí. Ke svému hledání přibírá i velikány víry jako Terezii z Avily, Matky Terezy, Jana z kříže, Karla Bartha, C. S. Lewise, G. K. Chestertona, N. T. Wrighta, Hudsona Taylora a dalších.

 

Výběr z online dostupných textů:  

 


Konference Jak slyšet Boží hlas s Petem Greigem 22. – 23. 3. 2024 v Praze.