A máme tu další nový rok. Co nás v něm asi čeká? Přejeme vám všem, ať si ho dokážete den po dni smysluplně a hezky prožít. A co je uvnitř zbrusu nového lednového čísla? Nabízíme malou ukázku a krásné počtení. :)

 

Nové výzvy a předsevzetí

Od prvního už žádné sladkosti, od ledna začínám cvičit! Taky to znáte? Už máte svoje novoroční předsevzetí? Nebo si žádná nedáváte? Sto lidí, sto názorů. Tak jak to vlastně je? Mají nějaký smysl?

 

 I ty máš na víc!

Zpěvák a textař Radek Banga pokřtil před Vánoci svou druhou desku „Nic není nemožné“. Hudba je jedna ze stěžejních věcí v jeho životě, ale v rozhovoru se dočtete  i o dalších důležitých tématech - o rodině, šikaně, ale i o velké lásce. A taky, že když chceš, tak to dokážeš!

 

Kvíz o Bibli

Bible je plná nejrůznějších pojmů, jmen, názvů měst i vesnic. Pár jsme jich vybrali a věříme, že většinu správně zařadíte, i když nejsou možná úplně jednoduché. Tak schválně: co udělal prorok Samuel a kde je na mapě Jeruzalém?

 

Jak si vybrat střední školu?

Tak kam půjdeš? V devítce jsou tyhle otázky na denním pořádku, že? Nabízíme pár tipů, jak při výběru střední školy přemýšlet. Jaká jsem? Co mě baví? K čemu mám vlohy? Existuje spousta faktorů, které ovlivňují to, v jaké práci budeme nejspokojenější.

 

Co se vám nejvíc líbilo?

Na našem Instagramu jste mohly hlasovat, který článek a titulka byly v minulém roce ty NEJ! Zajímá vás jak to dopadlo a jestli se dostala na první místa ta „vaše“ titulka? Nalistujte si str. 16.

 

Řešíme víru – biřmování

Kdy je správný čas jít ke svátosti biřmování? Jak to poznám? Nechci jít jenom proto, že jdou ostatní… I takové otázky nám posíláte do redakce a my jsme za to moc rádi. Odpověď si přečtěte v lednovém Inu.

 

Dobrovolníkem?

Andy strávila tři měsíce na východním pobřeží Afriky, v Tanzánii. Pomáhala tam v projektu Maminko povídej, který se zaměřuje na rodiče chudých dětí, které motivuje a učí vytvářet svým dětem prostředí pro zdravý vývoj. A protože ji Tanzánie opravdu nadchla, rozhodla se, že se s námi o své zážitky podělí.

 

A co vás ještě čeká?

Fotoromán ze Štípy, zimní móda, křížovka a soutěžit tentokrát můžete o super ponožky.:)  V lednovém čísle toho ale najdete daleko víc….

 

Z redakce vám všem přejeme požehnaný rok 2024.