Letošní prázdninové číslo je speciální, rozdělené na červenec a srpen, takže takové 2 v 1. Opravdu stojí za to, ho mít celé prázdniny u sebe.:) Nepromarni svůj čas. Prázdniny mají 1 488 hodin, to je 89 280 minut nebo 5 356 800 sekund. Je jenom na tobě, jak je využiješ...

 

ČERVENEC

 

 

Velká prázdninová hra – Dokážeš uniknout??

 

Farní tábor je prostě super. Ale jedna noc se promění pro dvě kamarádky  i v úžasné a napínavé dobrodružství. A vy, naše čtenářky, můžete být u toho. Poradí si? Dokáží to? Pomůžete jim? V červencovém čísle najdete roztroušená slova a nápovědy v textech. Takže čtěte pozorně. Přijdete na to, co vám vzkazují? No, bude to asi fuška, ale věříme, že to zvládnete.

A pozor – na první tři úspěšné řešitelky čekají PARÁDNÍ CENY! Držíme palce!:)

 

 

Únikovka, to je ponořit se do příběhu

 

V čem spočívá „únikovka“, kdo ji může hrát a co vám může dát? Pojďte s námi nakouknout do fascinujícího a dobrodružného světa únikových her s Petrem Hučíkem, který jich sám absolvoval víc než stovku a s přáteli o nich vytvořil úspěšný web.

 

 

Skvělý čas bez průšvihů

 

Na co si dávat pozor na kole, u vody, ve městě ale např. i doma na PC?  Než vyrazíte kamkoliv za dobrodružstvím, pojďte se spolu s naší redaktorkou Hankou zamyslet nad tím, jak se správně a bezpečně chovat. A nebojte se, nepůjde o žádnou nudnou lekci! :)

 

 

Květiny, svatí a legendy

Rostliny a květiny jsou často spojovány s církevními tradicemi a svatými. Některé rostliny mají

speciální význam a jsou používány jako atributy. Až půjdete třeba zrovna o letošních prázdninách někde kolem obrazů nebo soch svatých, pozorně se zadívejte. Třeba zjistíte spoustu informací jen při pohledu na jejich atributy.

 

 

Hudba, inspirace a síla víry

Nedávno jste hlasovaly, kteří zpěváci a jejich písně se vám líbí. Tady jsou dvě zpěvačky, které mají co říct - Lauren Daigle a Carrie Underwood. Nebojí se otevřeně vyjádřit svůj postoj i svou víru a snaží se žít podle svých hodnot. Přečtěte si…

 

 

 

SRPEN

 

Vítejte v druhé půlce prázdnin. Je to skvělá příležitost najít si čas na cestování, radost, na Boha a třeba i na rozvíjení našich schopností.

 

 

Největší dar, který můžeš někomu dát, je tvůj čas. Pokud totiž někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.“

 

A my všichni ten čas máme, tak pojďme někomu udělat radost, možná i sobě? Nejrůznějších tipů a návodů jak na to, je  v srpnu dost a dost…:)

 

 

A co ještě v červenci i v srpnu najdete? Testy, nejzajímavější kombinace jídel z redakce, redaktorka Marta vám dá skvělé tipy na cestování vlakem i lodí, no a samozřejmě nechybí ani nejrůznější luštěnky a vtipy.

 

 

A ještě důležité sdělení pro vás všechny!

 

Chystá se další setkání s redakcí IN a jejími zajímavými hosty, 14. října v Ostravě. Neváhejte a už teď si rezervujte místo v diáři. Těšíme se na vás!

 

Krásně prožitý a využitý prázdninový čas přeje redakce IN!