Vypadá to, že zimě nadobro odzvonilo a my můžeme vítat jaro. Časopis IN! přináší v březnu rozhovor s řádovou sestrou, která působí jako nemocniční kaplanka, křížovou cestu do kapsy či zamyšlení nad krásou ženství a nechybí ani test, příběhy a zábava.

 

Rozhovor

Sestra Anežka má netradiční poslaní, působí jako nemocniční kaplanka. Navštěvuje třeba válečné veterány, nebo zajde na dětské oddělení. O tom, jak se i tam se dějí malé zázraky, si můžete přečíst v opravdu zajímavém rozhovoru.

 

Jaro a víra

Na jaře se vše probouzí a s tím se probouzí i naše touha udělat si pořádek nejen ve svých příbytcích, ale i ve své duši. Jarní žasnutí nad Biblí vám pomůže otevřít se více Bohu a lépe prožít dobu postní.

 

Téma IN!

Ženství v sobě musí dívky teprve objevit, přijmout a pak budou mít zdravý vztah samy k sobě. Jak se na sebe dívat jako na ženu, co je dobré si uvědomit a jak se začít mít ráda? Tomu je věnovaná celá dvoustrana. Svědectví žen v různých situacích vás mohou inspirovat a dají vám nahlédnout pod pokličku toho, jak úžasný dar je ženství.

 

Schola ze Střelic

Naše čtenářky jsou všude. Některé rády píší, malují, sportují a některé milují hudbu. Střelická schola je opravdu skvělá parta, která dělá radost svým zpěvem nejen místním farníkům, ale i na různých akcích a také online přes YouTube.

 

Víra a láska

K postní době neodmyslitelně patří křížová cesta. Intenzivně skrze ni můžeme prožívat a rozjímat Ježíšovu lásku a utrpení snad nejvíce z celého liturgického roku. V březnovém čísle jsme pro vás přichystali osobní křížovou cestu „do kapsy“. Někdy stačí málo, aby naše víra byla opravdovější.

 

Zajímavosti a zábava

Samozřejmě, že jsme nezapomněli na příběhy, test, poradnu ani soutěž. Určitě se máte na co těšit.

 

 

A protože hned na začátku března začíná doba postní, máme pro vás přichystaný netradiční postní kalendář s názvem Postní zahrada, která je ke stažení na našem webu. Pojďme společně růst a pěstovat krásné duchovní hodnoty.

 

Krásný slunečný čas přeje redakce IN! Dívčí svět.