Dlouho očekávaný koncertní film „TO, na čem záleží“ bude odvysílaný už tento víkend! Večer plný povzbuzení a filmového zážitku je za dveřmi, premiéra je avizována již tento pátek a sobotu 11. a 12. prosince ve 20:00 hodin.

Neúnavným úsilím tvůrců Godzone tour, které většina z nás zná jako koncertní šňůru obrovských rozměrů, vznikl unikátní koncertní film. Vizi projektu – přinášet evangelium Ježíše Krista moderním způsobem – nezastavila ani epidemiologická situace, která nedovoluje hromadné akce, a turné dostalo podobu celovečerního filmu.

Víkendová premiéra filmu TO, na čem záleží je jedinečnou příležitostí, kdy budeme moci sledovat Godzone tour 2020 online. Sledování bude možné oba dny, v pátek i v sobotu ve 20:00 na webové stránce tour.godzone.sk. Stejně jako každý rok, i letos bude turné zdarma. V obou dnech bude odvysílaný stejný program, avšak sledovat film z archívu možné nebude, proto, pokud chcete slyšet odpověď na tak často skloňovanou otázku, nemeškejte! K filmu byl nedávno uveden i trailer, který najdete zde: https://youtu.be/jRKbFXAXs-E

Co je TO, na čem záleží?

„Věříme, že se v dnešní době mnoho lidí ptá, co je to, na čem v životě skutečně záleží. Tento film má ambici nabídnout divákovi odpověď vycházející ze životů skutečných lidí, které jejich životní události postavily až před otázku života a smrti. Kdekoliv se nacházíte a cokoliv prožíváte, povzbuzuji Vás, nenechejte si to ujít! Na otázku, co je To, na čem skutečně záleží, existuje jen jediná odpověď…“ vyzývá člen marketingového týmu projektu Godzone Ivan Petro.

Film však není vším, co si tvůrcové Godzone tour připravili. Články, inspirativní rozhovory a povzbuzující svědectví, to všechno a mnoho jiného je součástí časopisu Godzone magazín, který každoročně vychází u příležitosti Godzone tour a který bude zdarma dostupný na stránce premiéry filmu. Jeho součástí jsou také seznamy křesťanských společenství na Slovensku i v České republice. V případě zájmu, mohou lidé společenství kontaktovat a stát se jejich členy.

Za sledování filmu divák nezaplatí, avšak tvorba tohoto díla zadarmo není. Možnost podpořit nejen tento film, ale i celoroční službu projektu Godzone, nabízejí tvůrci na stránce podpora.godzone.sk

Do celoroční služby projektu Godzone mimo jiné patří také provozování e-learningového portálu Godzone Academy, animátorská škola Godzone school, či obchod s oblečením, které reprezentuje myšlenku přinášení Božího království. Mikiny, trička či odznaky se sloganem To, na čem záleží, to všechno a mnoho jiného můžete nalézt na stránce Godzone shopu.

Realizace současného 12. ročníku Godzone tour je zastřešená Sdružením křesťanských společenství mládeže a Radou pro mládež a univerzity Konference biskupů Slovenska ve spolupráci se společenstvím SP.

Autor: Katarína Janovská