Vítáme vás u červnového čísla časopisu IN! Tak ještě tento měsíc a hurá na prázdniny!:) Aby vám těšení se na horké letní dny lépe ubíhalo, připravili jsme pro vás plno zajímavého čtení.

V cizí zemi

Jaké to asi je, ocitnout se v úplně cizí zemi, často jen s malou částí rodiny, bez kamarádů, se základním oblečením, minimem peněz, kde nikomu nerozumím a hodně věcí je jiných? Zeptali jsme se Marušky a Bodi, kteří k nám asi před dvěma roky přišli z Ukrajiny a nyní zde studují.

Pojďte k vodám

Setkání animátorů v Kroměříži se blíží. V srpnu se sjede několik stovek mladých do Kroměříže, aby tam společně prožili týden plný přednášek, workshopů, sdílení ve skupinách i duchovní sblížení s Bohem. Ptáte se, pro koho je toto setkání a co se v zákulisí chystá? Tým hlavních organizátorů v tom má jasno. Co všechno nám prozradili?

Být BOŽÍM dítětem

První červen je datum, na které se těší asi všechny děti. Aby to dospělým nebylo líto, mohou ho slavit také, ovšem měli by nějak prokázat, že ještě pořád dětmi jsou. Běžným dospělákům to půjde těžko. Jedna kategorie by se však k dětem počítat mohla. Jsou to ti, kteří se stali dětmi Božími. Zkusme si připomenout, jak se člověk Božím dítětem vlastně stane.

Letní chvály

Léto už se blíží a spolu s ním spousty krásných pocitů. Vytahujeme ze skříní sukně a plátěné kalhoty a očima nestačíme sledovat, jak se všechno kolem nás probouzí. Taky máte někdy, když vyjdete z domu, pocit, že je prostě krásně? Čerstvý vzduch, sluníčko ve tváři a víte, že tento den bude fajn a že to není jen tak, že to Někdo fakt báječně vymyslel? Co takhle vzdát mu za to chválu?

Poslední šance

Blíží se klasifikace a Mattymu hrozí propadnutí. Jak se zachovají spolužácí a jak se k tomu postaví on sám? Přečtěte se fotoromán a dozvíte se víc...

Jsem vázaná přírodou

Tentokrát vám v inspirativních osobnostech představíme Kláru. Pochází z valašských kopců, vystudovala poštovní školu a po mateřské začala pracovat jako asistentka ve školce. Léta ji to ale táhlo ke kytkám, a tak se rozhodla jít naplno do toho, co jí dává smysl, a založila netradiční květinářství TO JE KYTKA.

Kamarádství je Best

Každá z nás má jistě minimálně jednu takovou kamarádku, se kterou se může kdečemu smát, se kterou může probrat všechno od hezkých spolužáků, přes nové šaty či lak na nehty, až po případné osobní problémy. Taková kamarádka je opravdu poklad. Jak se jí můžeš stát ty? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích…

 

V červnovém čísle najdete také např. rady, co na pocení, nápadité náramky,  soutěž a mnoho dalšího.

Pěkně prožitý červnový čas přeje redakce.