Neváhej a přihlas se na CSM 2022

Přihlašování na dlouho očekávané Celostátní setkání mládeže je spuštěné. Po odkladech způsobených koronavirem se konečně v létě vydáme do Hradce Králové, abychom společně zažili společenství a radost z blízkosti Boha.

Celostátní setkání mládeže se uskuteční od úterý 9. srpna do neděle 14. srpna 2022. Těšit se můžete na bohatý program od inspirativních přednášek, přes různé workshopy, možnosti ztišení až po koncerty. A to stojí za to u toho být!

Na setkání se potkáte s dalšími věřícími ve věku od 14 do 26 let z celé České republiky. Věříme, že společně prožijeme nezapomenutelné chvíle stejně jako při minulých CSM. Nechcete si to nechat ujít? Tak není nic jednoduššího než provést pár kliknutí a přihlásit se. Navíc pro přihlášené do konce května bude setkání levnější, tedy za 1 600 korun. Přihlášené později, ale do 15. července, bude účast na CSM stát 1 800 korun. Pokud víte, že necháváte věci často na poslední chvíli, tak tady se vám to nevyplatí, účastnický poplatek pak bude 3 000 korun.

VSTAŇ, udělám z tebe svědka toho, co jsi viděl – to je mottem CSM 2022. Takže neváhej, vstaň a přihlas se: přihláška CSM 2022 HK (celostatnisetkanimladeze.cz).

A nezapomeň nás taky sledovat na našem webu a www.celostatnisetkanimladeze.cz a  Facebooku.