Huráá!:) Už brzy začnou dlouho očekávané letní prázdniny, dny plné sluníčka, dobrodružství a pohody. A k tomu bychom chtěli přispět i my novým speciálním prázdninovým číslem. Udělat druhým radost, mít čas na sebe i své přátele, objevovat krásu ve svém blízkém i širším okolí, zajít si na bezva film nebo si jenom tak sednout někde do stínu s napínavou knížkou… Naše redaktorky vám ukáží, jak může být léto úžasné a jak si každá z vás může užít a prožít něco nezapomenutelného, ať už vás baví cokoliv.

Jenom malá ochutnávka, ať neprozrazujeme všechno!:)

Víš, jaký jsi prázdninový typ? Nevíš? Tak se otestuj!  Jak se chovat v bouřce? Co na unavené, bolavé nožky po celodenní túře? Vaření venku? Žádný problém. Chceš prožít léto s hudbou, např. na nějakém super festivalu?  Jaký outfit zvolit v létě do města či do kostela? Co si přečíst, když zrovna prší? Je modlitba důležitá i o prázdninách? A ještě spousta dalšího super čtení.

Přejeme léto plné zábavy, radosti a nových zážitků. Pomáhej druhým, užívej si slunce, věnuj se svým přátelům a nezapomeň, že i doma může být léto naprosto parádní. Užij si ho naplno!

Krásné dny přeje redakce