Ahoj holky, a všichni čtenáři IN!

Tak konečně jsou tu prázdniny se vším všudy. Opravdové volno které si můžete užít nejen s přáteli, s rodinou, ale i s IN! To prázdninové číslo je netradiční a totálně jiné. Strávili jsme nad ním mnoho dní přemýšlení, mnoho hodin psaní a mnoho nocí dolaďování, ale čeho bylo nejvíc, bylo těšení se na to, až bude IN! na světě. A je to tu!

Je nejen ke čtení, ale hlavně na roztrhání, a to doslova. Najdete zde spoustu stránek, které jsou určené k odstřihnutí, nebo vytrhnutí. Následné používání těchto listů, leporel, her do kapsy a podobně je, více jak žádoucí, ba totálně nutné. Víme, že tyto prázdniny budou možná trochu jiné a proto věříme, že naše tipy, rady a vychytávky využijete na sto procent.

Připravili jsme si pro vás super dlouhý a napínavý příběh a jsme zvědavé, co na něj řeknete. Dočtete se jak je možné, že někdo umí sedmnáct jazyků, a jak se tomuto ideálu přiblížit. Otestujete se a pobavíte při našich testech, anketách i hádankách. Přiblížíme se k Bohu i lidem kolem nás, tou nejjednodušší cestou- modlitbou. Vyrábění, které jsme si připravili není jen na deštivé počasí, ale na celé prázdniny. A aby toho nebylo málo, pojďte se s námi zapojit do tvoření časopisu. Na straně 30 je obrázková soutěž o nejlepší povídku.

Nebojte se vzít si IN všude tam, kde budete. Věříme, že to bude skvělý společník na celé léto, se kterým se nebudete ani chvilku nudit.

Vaše redakce IN!