která se
opět uskuteční
na jednom
z největších setkání 
křesťanů
v České republice…

 

Akce pro všechny generace

Jedno z největších setkání křesťanů v České republice – „Katolická charismatická konference“ - se za více než 30 let své existence stala pro mnohé již tradiční a osvědčenou prázdninovou akcí. Jedná se o čtyřdenní akci duchovně-formačního charakteru, určenou pro křesťany jakékoli spirituality i pro hledající. Letošní 31. ročník se uskuteční v termínu 6.–10. 7. 2022 na brněnském výstavišti. Konference je místem, kam lidé všech generací přijíždějí duchovně načerpat, vzájemně se povzbudit a zažít společenství živé církve.

Čtyřdenní program pro děti

Nedílnou součástí programu konference je i paralelní program pro děti. Díky tomu se konference mohou účastnit celé rodiny. Rodiče si tak mohou naplno užít program a děti tráví čas se svými vrstevníky na “dětské konferenci”. Dětská konference je zdarma, čímž se ulehčuje sociálně slabším rodinám s dětmi, které tak mají možnost se konference zúčastnit.

V porovnání s minulými lety se však výrazně zvýšily náklady, které jsou s pořádáním takto velké akce spojeny. I přesto se organizační tým rozhodl akci uspořádat a po covidové pauze opět umožnit setkání, které proměňuje, nabíjí a povzbuzuje.

 

Pokud můžete, podpořte, prosíme toto setkání, a(nebo) k podpoře inspirujte někoho jiného. Děkujeme

 

Více info o Katolické charismatické konferenci

 

Zveřejněno v rámci mediální spolupráce
webu vira.cz a Katolickou charismatickou konferencí.