Červenec a srpen, čas volna, odpočinku a všech těch báječných příhod, na které se těšíme celý rok. V prázdninovém IN společně odhalíme tajemství našeho těla a vnímání všemi smysly. Přečtete si příběh, který se bude odvíjet podle vás, poznáte spoustu zajímavých a inspirujících osobností a když se budete nudit, najdete zde spoustu nápadů na rozptýlení. Poradíme vám,  jak prožít tento čas opravdu intenzivně s radostí i s obdivem ke stvoření. Zapojte všechny smysli a vydejte se na dobrodružnou „cestu“ prázdninovým IN!

Rozhovory

V tomto čísle vám přinášíme hned několik zajímavých rozhovorů. Nejprve se zastavíme v redakci, kde se můžete seznámit s těmi, kdo pro vás prázdninové číslo připravili. Na dalších stránkách máme přichystaný pohled do zákulisí kavárny Öde v Olomouci a nahlédneme pod pokličku s vonícím čajem u zdejších řeholních sester. Poznáte mladou maminku Adélu, která je nevidomá, ale její život je plný zážitků i překvapení a také fyzioterapeutku  Johanku, která má zlaté ruce a vrací lidem radost i úsměv do života.

Zajímavosti

Svět kolem nás je plný zajímavých věcí. Některé víme a známe, a přesto si je mnohdy ani neuvědomíme, natož bychom se nad nimi mohli pozastavit a začali je obdivovat. Jiné „záhady světa“ jsou nám skryté a o to více náš udivují.

Naše tělo je jeden velký zázrak. Jak funguje, co dokáže, se dočtete na dalších stranách. Všichni víme, že máme sluch, zrak, hmat, čich a chuť a přesto pro nás může být naše tělo „tajemstvím“. Věříme, že po přečtení prázdninového čísla budete mít tisíc důvodů proč a za co děkovat.

Víra v létě

Prázdniny nejsou jen volno od školy a několik dní volna z práce. Je to i čas poutí, slavností a možností prožívat svoji víru každý den a trochu jinak. Bůh si prázdniny nebere.

Příběh

Příběhu není nikdy dost a proto jsme si pro vás připravili speciální příběh, kde vy určujete, jak se bude příběh odvíjet. Vy budete ti, kdo povedou naši hrdinku Lili a pomohou jí vyřešit její dilema.

Zábava

Ani o prázdninách nebude chybět: soutěž pro všechny, co rádi fotí, tvoření pro kreativní duše, testy pro zvídavé a neposedné a také hry a tipy na společné aktivity pro všechny, co se neradi nudí.

Krásné léto přeje redakce IN!