V listopadovém čísle časopisu IN! - dívčí svět najdete velkou soutěž o dárky pro celou rodinu, příběh o koních, další díl zamyšlení do společenství, informace o dvou začínajících klučičích kapelách a nebo také:

ROZHOVOR

Ha Thanh Nguyenová

Narodila se před dvaceti pěti lety ve vietnamském hlavním městě Hanoji. Od pěti let žije v České republice a televizní diváci ji znají jako miloučkou sestřičku z Ordinace v růžové zahradě. Ale jaká je doopravdy?
Přečtěte si na stranách 4-5.

ZDRAVÍ

Čisté a krásné zuby

Věděly jste, že zubní pastu k čištění zubů vlastně nepotřebujete? Základem je správný zubní kartáček a technika čištění. Jak se v pestré nabídce prostředků zubní hygieny vyznat a nepodlehnout reklamním trikům? Dozvíte se na straně 8.

VÍRA

Pýcha a pokora

„S pýchou nepřijdeš do nebe a s pokorou do pekla“, říká se. Ale víme, co to vlastně pýcha a pokora je? A jak být opravdu pokorný a vyhnout se pokoře falešné? Odpovědi na tyto otázky si můžete přečíst na straně 14.

KLUCI

ANKETA: Mají to kluci v životě jednodušší?

„Proč může brácha večer ven sám a já jenom s ním? Kluci to mají tak jednoduché!“ ANO nebo NE? Zajímavé odpovědi na anketní otázku najdete na straně 9. 

 

Listopadové dny plné radosti a pokoje
přeje redakce