Podaří se nám obdarovat všechny děti?

Milí přátelé, trháme rekordy. Počet došlých přihlášek z věznic od odsouzených rodičů do projektu Andělský strom překročil hranici 2200 a tohle číslo předčilo naše očekávání.

Chceme však za každou cenu obdarovat co nejvíce dětí, které si to zaslouží. Bez Vaší pomoci to ale nezvládneme! Pomůžete a zapojíte se?

Přispěji na Andělský strom

 

Finanční dar můžete zaslat také přímo na účet:

243511614/2010

(do poznámky prosím uveďte "Andělský strom")

 

Děti velmi trpí odchodem rodiče za mříže. Odborníci dokonce uvádí, že takové děti zažívají stejné pocity, jako kdyby jejich rodič zemřel. Proto každý kontakt s odsouzeným rodičem nebo jakýkoliv náznak toho, že na děti jejich máma nebo táta myslí, je pro ně malý zázrak. Vánoční dárek, který dětem přijde spolu s osobním dopisem, říká: “Mám tě rád a myslím na tebe, i když teď nemůžu být s tebou.”

“To, že jsem nemohl být o Vánocích se svým synem, bylo zdrcující a to nejen pro něj, ale i pro mě. Jsem rád, že jsem díky Andělskému stromu mohl synovi poslat dárek, který si moc přál a díky kterému ví, že na něj táta myslí. Také to zlepšilo můj vztah s rodinou, která se mnou komunikuje častěji a dodalo mi to pocit, že jsem zase otec.”

Příspěvkem na Andělský strom:

  • uděláte na Vánoce radost dětem, které vyrůstají v rodině bez mámy nebo táty, příp. v dětském domově
  • pomůžete upevnit rodinné vazby
  • dodáte dětem i uvězněným rodičům naději na lepší budoucnost
  • u dětí posílíte důvěru a pocit, že na něj odsouzený rodič myslí a má ho stále rád
  • pomůžete vyřešit otázku nákupu vánočního dárku pro děti v rodinách, které mají finanční problémy