David dobyl tvrze Siónu - a to je město Davidovo. (2 S 5,7) - Citát z Bible na každý den

Linka-ohlasy

Výběr z pozitivních ohlasů na Linku víry (otazky.vira.cz)

 

Moc Vám děkuji za odpověď a jsem velice ráda, že existuje poradna, která mně již několikrát velice pomohla v otázkách víry, se kterými jsem si nevěděla poradit sama. Myslím si, že je potřeba takovéto poradny (redakce) podporovat, a proto bych Vám ráda vždy za každou Vaši pomoc poslala drobný finanční obnos. Můžete mi, prosím, upřesnit  číslo účtu?

 

Děkuju vám moc. Moc jste mi pomohl, samozřejmě se pokusím překonat svou slabost a všechno před Bohem přednést... Budu při své modlitbě prosit také za vás a za vaše rady, aby pomáhaly dalším lidem. S Pánem Bohem
 

 

Vážení přátelé, na Vašem webu často hledám v archivu Otázek a odpovědí a chci Vám jen napsat., jak vynikající tato služba je!!!

Mám kolem sebe spoustu lidí, kteří se zabývají všemožnou ezoterikou (homeopatie, kineziologie, karty...) a já se s nimi snažím mluvit a ukázat křesťanský pohled na věc.

Často čerpám i z Vašich Otázek  a odpovědí a vždy jsem nadšená. jak jsou texty  napsány  fundovaně, přitom srozumitelně a  mile.

Prosím vyřiďte mé díky všem, kteří se na této nesmírně cenné práci podílejí, že jsou úžasní!!!

 

 

Děkuji za Vaši odpověď. Cítím se s tím svým strachem tak osamocený a potřebuji se někomu svěřit. Držte mi prosím palce, ať to zvládnu a budu se moci vrátit k tomu co jsem měl tak rád. A ještě jednou bych chtěl poděkovat za ten článek Vendule Zajíčkové. 
Děkuji J.J. 

 

 

Dobrý večer, děkuji moc za odpověď,rozšířila mi obzor a zároveň moc pomohla . Proto ještě jednou velký dík . S pozdravem P.

 

 

Dobrý den,  cca před rokem jsem Vám psala ohledně naší manželské krize. Manžel se bláznivě zamiloval a rok měl současně se mnou milenku (můj email i Vaše odpověď viz. Manželův paralelní vztah). Velmi Vám děkuji za odpověď, kterou jsem tenkrát od Vás dostala. Musím říct, že jsem si ji často pročítala ve chvílích, kdy jsem byla zoufalá. Ujištění, že je třeba se snažit o zachování manželství a že nejsem pouze "pokrytec", který něčemu takovému přihlíží, pro mne bylo moc důležité.

 

 

Na dané poutní místo  se urcite muzu vypravit, moc dekuji za kontakt. Za vse ostatni vam Buh zehnej, vase pomoc me povzbudila jit dal s pokorou, ale se vztycenou hlavou, ze patrim k cirkvi odpoustejici. Dekuji E.

 

 

Dobrý den, na tento e-mail jsem vám psal s různými dotazy. Moc jste mi pomohli a prosím, tíží mě svědomí, psal jsem vám ještě z nějakého e-mailu), už si nepamatuji a psal jsem vám, že už nevím, co mám dělat atd... Bojím se, že jste o mě měli možná starost...
Nebojte se, mám se díky vám mnohem líp a hrozně moc vám děkuji, Bůh s vámi!!!!!!!!

 

 

Dobrý den, děkuji mnohokrát za slova podpory. Musí být krásný pocit, uvědomit si, kolika lidem už jste pomohla třeba právě v takových těžkých chvílích. (manželská krize)
 

 

Dobrý den, nevím, zda-li si si to ještě vybavujete, ale asi před rokem a půl jste, mi odpovídal prostřednistvím stránek Víra.cz na můj dotaz, který se tuším jmenoval ,,Hledám víru." Po pár vyměněných emailech jste mi dával kontakt na sestru Dominiku K. zde z Liberce s tím, že se mám odvolat na Vás. Chtěla bych Vám prostřednictvím tohoto emailu velice poděkovat za pomoc na ,,začátcích" mé víry a zároveň se omluvit, že jsem zpětně nedala vědět. Popravdě nebýt stránek Víry.cz a Vašeho skvělého doporučení, tak nevím jak by to s mou ,,vírou" tenkrát dopadlo. V současné době se připravuji na křest a sestra Dominika mi krom pomoci ve víře pomáhá též s mojí psychikou. 

Ještě jednou Vám proto srdečně děkuji. S přáním příjemného zbytku dne. B.

 

 

Móóóóóc děkuji za vyčerpávající odpověď!

Něco takového jsem přesně potřebovala slyšet, abych se zase vrátila nohama na zem a na celý triller co nejrychleji zapomněla.

Jsem moc ráda, že vaše linka víry existuje a pomáhá lidem, kteří to potřebují.

Pán Bůh žehnej Vaší práci

 

 

Dobrý den,

děkuji mnohokrát za odpověď. Je to pro mě velmi trapné, nesvěřuji se normálně s tím, ale Vaši poradnu znám a vím, že jste v tom skvělí. Díky i za ni.

 

 

Děkuji moc za odpověď :)

PS: A hodně děkuji za příjemný tón odpovědi. Trošku jsem se bála nepříjemné odpovědi...tenhle přístup je pro mě příjemným překvapením a dalším důvodem křtu naší dcery nebránit. :).

 


Krásný den. Z celého srdce Vám dekuji za hřejivou odpověď i za čas strávený nad přemýšlením mi odpovědět tak krásně. Máte určitě pravdu, je to vše v manželství je o komunikaci a laskavosti a lásce. Vaši odpověď si budu číst vícekrát. Opravdu Vám moc děkuji, velká pomoc je i to, že jsem se měla komu svěřit, ještě jednou děkuji, J.

 

 

Dobrý den,  moc děkuji za Vaši odpověď a za Váš čas.  Do puntíku s Vámi souhlasím a podobnými "argumenty" jsem se v průběhu času rozhodla, že se budu snažit být dobrou kmotrou. 

Děkuji za ujištění, že to tak bude správné...

Přeji krásné a požehnané velikonoce naplněné radostí ze vzkříšení Pána. R.

 

 

Vážení, moc Vám děkujeme za milou a osobní odpověď. Přesně jste vystihl naše pocity a přání. Pokusíme se dle Vaší rady věc s dětmi probrat.

Ještě jednou děkujeme.

 

 

Dobrý den, Mnohokrát vám děkuji za odpověď, moc mi pomohla vyjasnit si věci okolo 6.přikázání :-)  Přeji hezký zbytek dne :-)

 

 

Moc Vám děkuji za krásnou odpověď, ta Vám jisté musela dát práci. Rozhodl jsem se díky Vám pomoci, pomodlete se za mě, abych to zvládnul.
Jen vše dobré a všechno v Kristu.
S děkovným pozdravem

 

 

Dobrý den,  Velice děkuji za Vaší odpověď! Já v tom mám také spíš pokoj, jen mě znepokojil názor mé kamarádky, jak jsem psala. Přeji požehnaný týden, L. 

 

 

Pěkný večer. Moc děkuji za odpověď. Jsem moc ráda, že jsem vás oslovila...hledala jsem na internetu bližší informace...nic konkrétního jsem nemohla dohledat

Ještě jednou moc děkuji. M.

 

 

Chvála Kristu, děkuji za vaše odpovědi. Velice si vážím vašeho komentáře, ztotožňuji se s vaším vyjádřením. 
Díky

 


Děkuji za Vaši odpověď. Poslala jste mi svetylko G.

 

 

Re: Přijmout své tělo

Mockrát děkuju za odpověď, moc mi pomohla si uvědomit důležité věci a povzbudila mě.
Díky za Vaši službu, obdivuju to. Kéž Vám Pán žehná.
 

 

Re: Strach a trápení se ohledně studia

Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Velmi mě uklidnila. Dnes mám od dvou hodin písemnou část matematiky. Věřím, že se to nyní povede a já uspěji. Děkuji, že na mě budete myslet.

Krásný den, K.

 

 

Děkuji moc za vyčerpávající odpověď! Moc si vaší práce vážím, především u lidí, kteří potřebují morální podporu v životních situacích či odpovědi na základní teologické otázky, ne jako já, na skoro prkotiny :).

S pozdravem, F.

 

 

Dobrý den, velmi děkuji za odpověď na můj dotaz a také děkuji za povzbuzení.
Přeji Vám Boží požehnání, radost a sílu při této krásné a potřebné službě, kterou konáte.
Ještě jednou, DÍKY.V.

 

 

Milá/milý..... (bohužel neznám Vaše jméno)  mnohokrát dekuji za milá slova útěchy, která mi opravdu v teto těžké chvíli pomohla.

 

 

Dovolte, prosím, ještě jeden můj malý příspěvek : Velice jste mě svým přístupem k víře a k otázkám víry překvapili a potěšili. Myslím, že ve vašich řadách probíhá určité duchovní probuzení, které je potřeba - a nejen ve vaší církvi.

Nedávno jsem sledoval vaší Bohoslužbu v televizi, a když jsem se pak dozvěděl, že jde o katolickou církev, spadla mi doslova čelist překvapením.
Je to dobře a je znát, že ve vašich řadách pracuje Pán. Bůh vám žehnej.
Překvapily mě i některé negativní příspěvky ve vaší poradně, které vypovídají o stavu přispěvatelů. Hovoří sami proti sobě a o sobě - jinými slovy: jsou sami sobě vlastním obrazem.
Kdyby poznali živého Ježíše, nepsali by tak hloupě. Ale Ježíš je tu i pro ně, i když o tom vůbec nic nevědí.

Ještě jednou Bůh vám žehnej ve vaší práci.

 

 

Všechny zdravím, během posledních dvou měsíců jsem pročetl spoustu příspěvků na Vašich stránkách. Děkuji za ně všem, kteří píší dotazy i těm, kteří odpovídají a samozřejmě i těm, kteří organizují provoz tohoto webu.  Jak jsem již napsal, Váš web jsem objevil asi před dvěma měsíci a našel jsem zde odpovědi na spoustu mých vlastních otázek, které jsem si kladl v poslední době nebo i v minulosti.

 

 
Dobrý den, děkuji za Vaše stránky, mnoho věcí mi osvětlily a stále osvětlují. Děkuji a přeji, ať hodně lidí navštěvuje Vaše výborné stránky.

 

 

Dobry vecer, dekuji Vam z celeho srdce za odpoved. Dodala mi odvahu, viru a nadeji. Dekuji.

 

 

Nejprve bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši snahu pomoci nám, kteří hledají nejen odpovědi na všední otázky týkající se víry, ale i trochu povzbuzení v trápení, či klid na duši...

 

 

Dobrý den, jsem rád za tuto poradnu. Již delší dobu mě přitahuje křesťanství a uvažuji nad tím, že bych se stal praktikujícím katolíkem (pokřtěný jsem). Mám ovšem problém s otázkou…

 

 

Díky za tento prostor. Potřebovala bych nějakou radu. Nebo možná si potřebuji jen tak "postěžovat"...

 

 

 Promiňte, že píšu takovou slohovku,  ale já už opravdu netuším, co mám dělat.  Přála bych si aspoň opravdovou kamarádku, ale nevím, co jsem komu tak zlého udělala, Bůh mě asi nemá rád.

 

 

 Moc Vám dekuji za odpověď moc si toho vážím a když budu stát zase v nějakém otazníku rad se vám ozvu... přeji požehnaný týden.

 

 

Vážená redakce  …, velice Vám děkuji za tuto odpověď a za Váš čas, který jste věnovala mému e-mailu, který jsem psala ve velkém rozladění nad necitlivým přístupem kněze. Děkuji za posílení v hledání další cesty.

 

 

Dobrý den,  děkuji za vyčerpávající odpověď. Budu o tom přemýšlet. Asi mi to bude chvíli trvat, než se zcela ztotožním s Vaším názorem, protože jsem léta považovala geopatogenní zony za jev z oblasti přírodních věd.

Jsem ráda, že Vaše první odpověď byla zveřejněna na vira.cz . Přála bych si, aby i Vaše druhá odpověď byla také zveřejněna, protože se o geopatogenních zónách šíří spousta lží a hledající člověk se jaksi nemá čeho chytit.

Když jsem se kdysi na geopatogenní zóny ptala svého zpovědníka, tak říkal, že to není dobré, ale žádné podrobnosti nevěděl a říkal, že se pokusí najít něco na internetu a ať se také kouknu na internet. Ale jak sám vidíte, tak změť informací na internetu je naprosto nepřehledná. Proto jsem se obrátila na vira.cz i přesto, že už tam jeden článek o GZ byl (ale byl tak strašně krátký, že mě nepřesvědčil). Takže také z toho důvodu, že i kněží hledají na tyto otázky odpovědi, bych byla ráda, kdyby byla i Vaše druhá odpověď zveřejněna. Ale to už asi nezávisí na mě, odevzdávám to Pánu.

 

 

Dobrý den, děkuji moc za odpověď, velmi mi pomohla ve skládání dílků Božího obrazu. Jsem velmi vděčný za Vaše internetové stránky. Mnohokrát mi pomohly a věřím, že mi stále budou oporou na mé cestě v poznávání našeho Otce. 

 

 

Mnohokrát děkuji za odpověď. Pročítám si doporučené "Credo" od Aleše Opatrného, zveřejněné na Vašich stránkách a velmi se učím a poznávám Pána. Jsem velmi vděčný, že tyhle stránky jsou, vždycky mé pochyby uvedly na pravou míru a posunuly dál. Doručeno.

 

 

Dobrý den, chci Vám poděkovat za odpověď na mé pochybnosti, přišla mi jako podnětná a byla v ní i hřejivá útěcha. Shledávám, že nejtěžší na tom všem je zbavit se sebestřednosti, toho stálého přemýšlení o sobě a rozpoznat, kde a co je Boží cesta.

Úplně napřed bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že takovouhle službu provádíte - myslím, že je to hodně potřeba a tak nějak to tu chybí.
 

 

Moc děkuji za vysvětlení, cítím to stejně, jen jsem to neuměla takto formulovat. Je to pro mně povzbuzení a zároveň poznání New Age v této podobě. Ještě jednou děkuji za ochotu a přeji požehnané dny. 

 

 

děkuji za bleskovou odpověď. Mnoho věcí se mi, díky Vám a Vašim odkazům ujasnilo. Jsem Pánu Bohu vděčna, že mě navedl na myšlenku, zeptat se třeba právě na vašich stránkách.

Vážím si Vaší odpovědi a přeji vše dobré.

 

 

Dobrý den, předně Vám chci říci, jak moc mi pomohly tyto Vaše stránky. Narazila jsem na ně "náhodou", když jsem byla na dně svých sil. A Bůh ke mně promluvil skrze tyto stránky, a dal mi hodně a hodně odpovědí na všechny mé otázky.

 

 

Dobrý den, opět jsem si přečetla odpověď v Otázkách a odpovědích paní se značkou …

Chtěla bych jí poděkovat za úžasnou míru vcítění do dotazujících se

a krásná slova odpovědi. Již nějakou dobu si říkám, že jí musím napsat, jak

mě vždy její odpovědi na otázky zaujmou, povzbudí, potěší, prostě vždy si z

jejích slov něco můžu vybrat i do svého života.

Prosím předejte jí mé poděkování a jako vždy ona přeje tazatelům - i já bych

jí chtěla popřát hodně a hodně Božího požehnání v životě i v práci, hodně

zdraví a ať se jí daří stále takové milé odpovědi pro Váš web.

 

 

RE: Poslech metalu a víry

Vážená redakce, velice děkuji za promptní odpověď a cenné rady.

S přáním Božího požehnání, T.

 

 

Re: Horoskopy

Dobrý den.  Moc děkuji za odpověď a Váš názor. Budu se modlit za Vás a Vaši pomoc jiným.

 

 

Děkuji moc za službu, kterou prokazujete, věřím, že je velmi potřebná a opravdu "na svém místě", tak ještě jednou díky! 

 

 

RE: od dlhoročného čitateľa

Tak mi napadlo, že máte právo, aby som vám vyjadril svoju radosť z vašej existencie... Stáva sa mi, že upadnem - vzdialim sa od Pána a nechce sa mi do ruky zobrať ani nejakú knihu, ktorá by ma priviedla naspäť k Nemu... Potom si ale možno váhavo kliknem medzi stovkami iných kliknutí na váš web... - a obleje ma teplo. Teplo nádeje a viery. A lásky. Ďakujem vám.

 

 

 Dobrý den. Váš server jsem objevil na dovolené v podstatě náhodouZatím jsem ještě nikdy neměl příležitost dostat odpovědi na své otázky ve srozumitelné a takhle pěkně čtivé formě.  Je velmi těžké  zorientovat se i v základních pojmech víry sám, či samostudiem bible.  Řekl bych nemožné. Váš server se mi moc líbí a budu ho doporučovat svým přátelům a známým, pokud budou hledat. Hodně štěstí.

 

 

Velmi vám děkuji za tak dlouhý dopis a za to, že jste si na mě udělala čas. Je super, že jsou tu pro nás lidi, kteří jsou připraveni kdykoli pomoct. Já si asi ten váš e-mail vytisknu, a když budu něco takového zase řešit, přečtu si ho a znovu promyslím. Protože je v něm mnoho hlubokých povzbuzujících myšlenek.
Nejvíc děkuju za modlitbu!!

 

 

Milý otče,  velice Vám děkuji za Vaši rychlou odpověď. Ani nevíte, jak moc jste mi pomohl.

… nevěděla jsem, zda je to Boží vůle nebo jen projev mé slabosti. Vy jste mě ujistil, že nemám pochybovat. Je to pro mě velká úleva ...

…Už teď cítím pokoj v srdci i uklidnění v rodině, protože v poslední době jsme neřešili nic jiného.

Ještě jednou moc děkuji za radu i modlitby a také já se za vás budu modlit.

 

 

Moc děkuji za případnou odpověď i za práci, kterou tímto způsobem děláte, navíc s láskou a pochopením. Vaše odpovědi jsou moudré a laskavé.

 

Dobrý den...  Chtěl bych vám opravdu moc poděkovat za pomoc, kterou poskytujete lidem, kteří se obrátí s důvěrou na vás.

JIž mnohokrát jste mi pomohli, a za to vám z hloubky srdce děkuju. Jsem si vědom, že takovych zpráv vám přijde spousta, ale neodpustil bych si, kdybych vám za sebe samého, jednoho člověka nemohl upřímně ze srdce poděkovat....

Pán Bůh vám zaplať veškerou ochotu a laskavost.... 

Vesničan M. z…

 

 

Dobrý den, nejprve Vám chci poděkovat za tyto stránky, patří k mým vůbec nejoblíbenějším, jejich četbou se na chvilku dokážu povznést nad své starosti...děláte velmi záslužnou práci.

 


Re: Zpověď

Dobrý den, moc děkuji za Vaši odpověď a Váš čas - jako otec dvou dětí jsem si cenu času začal uvědomovat, jak pravil kdosi moudrý, ztracené zlato třeba najdeš, ztracený čas nikoliv. Vaše stránky a odpovědi Vás i všech vašich kolegů mě udržují ve správném nasměrování, kdy se snažím neztrácet čas něčím jiným než je nacházení Božího království, samozřejmě v rámci poctivého a radostného plnění svých povinností.

Vaše odpověď mě povzbudila, není snadné chápat některé věci víry, dokonce si myslím, že by si intelekt neměl dělat nárok na pochopení všeho. Mudrování nás může zpočátku k Bohu trošku přiblížit, ale vzápětí nás od něj odvede. Se svatou zpovědí zatím stále váhám, ale jsem té myšlence už docela nakloněn.

Ještě jednou děkuji a přeji všem lidem kolem www.vira.cz ještě větší hojnost Božího požehnání.

 

 

Re: Žalmy

Dobrý den, Děkuji, za Vaši odpověď ohledně porozumění textům žalmů. Žalmy miluji, sborník s článkem ….. vyhledám. Moc jste mi pomohl!

 


 

Děkuji moc za odpověď, povzbudila mě. Mimochodem, myslím, že by Vám otče .., mohlo udělat radost, že právě vy jste mne svým e-mailem "dokopal" k tomu, že jsem na faru zašel a poinformoval se. (jednou jsem se Vás ptal, jak to chodí s křtem, a Vy jste mi poradil lidi z Jičína, kteří chodí na faru)

 

Sekce: Linka-ohlasy

Motto webu: Ten, kdo doufá v Boha a spoléhá se na něj, je jako strom u vody. (srov. Jer 17,5-8)

21.1.1953 mě zatkla komunistická tajná policie

(21. 1. 2022) „Jste zatčen, nedělejte žádné hlouposti.“ Když se za mnou pak zavřely vrata věznice, tak hned povel:…

Neděle Božího slova - 3. neděle liturgického mezidobí

Neděle Božího slova - 3. neděle liturgického mezidobí
(19. 1. 2022) Vždy 3. neděle liturgického mezidobí je v církvi věnována „slavení a šíření Božího slova a úvaze nad ním“.

Festival UNITED se v roce 2022 vrátí jako třídenní akce do Vsetína

Festival UNITED se v roce 2022 vrátí jako třídenní akce do Vsetína
(17. 1. 2022) Pandemie viru covid-19 měla v uplynulých letech vliv na pořádání festivalu UNITED. Ten se v roce 2020 uskutečnil…

Týden modliteb za jednotu křesťanů

(15. 1. 2022) "Týden modliteb za jednotu křesťanů" se slaví každý rok od 18. do 25. ledna (nebo na jižní polokouli kolem…

Jaký byl smysl oběti Jana Palacha?

(14. 1. 2022) "Živý člověk zemřel, aby mrtví zůstali žít." Jan Palach se 16. ledna 1969 zapálil na Václavském náměstí v…

Josef Kemr

Josef Kemr
(14. 1. 2022) Josef Kemr (20. 6. 1922 – 15. 1. 1995) vynikající herec a aktivní křesťan.