English Classes in Prague
www.vira.cz/english-prague


Photogallery

or daily life at school... 


We sing
or  "Make music for your Lord to hear ..."


We pray

or  "Lord, make me an instrument of Your peace!..."


Kurz angličtiny v Praze "English Classes in Prague" již od devadesátých let vede sestra Bernadette Prochaska se spolusestrami z  řeholního společenství Sester Františkánek Ustavičné Adorace z La Crosse, Wisconsin, USA.

   

Zajímavá služba: Každý den biblický citát v angličtině e-mailem

Učíte se anglicky? Rádi byste dostávali každý den krátkou větu pro povzbuzení či inspiraci? Vedle klasického Biblického citátu na každý den nyní portál www.vira.cz nabízí novou službu: každodenní biblický citát v angličtině. Můžete jej dostávat formou e-mailu či sms-e-mailu. Jedná se o krátký citát z biblických čtení na příslušný den, který se vám zobrazí v anglické i české verzi. Může sloužit jako pomůcka k naučení či osvěžení angličtiny, ale také jako nový způsob, jak k sobě nechat promlouvat Boží slovo. I tato služba je samozřejmě zdarma.

Jak na to?

Stačí se zaregistrovat na webových stránkách www.vira.cz. Návod na registraci krok za krokem naleznete zde. Pokud již od nás nějaké texty odebíráte, stačí si po přihlášení do svého účtu zaškrtnout v nabídce službu "Biblicky citat na kazdy den ANGLICKY".   Následující den vám již přijde první e-mail či sms s biblickým citátem. Jako první uvidíte anglický text a o několik řádek níže český překlad. Biblický citát je vybraný vždy z liturgického čtení na příslušného dne, které se čte v katolické církvi po celém světě. Můžete být ve spojení s křesťany ve všech zemích, ve všech životních situacích... Službu spouštíme den před Letnicemi - Svatodušními svátky (18.5.2013). Přihlásit ke službě se lze již nyní.

Poznámka k jazykové verzi

Česká verze rozesílaných biblických citátů vychází z Bognerova liturgického překladu. Anglická i česká verze textu jsou přeloženy z biblického origiinálu a nemusí být tedy v (češtině a angličtině) po překladu doslovně totožné, protože každý překlad Bible do jiného jazyka je částěčně i výkladem a může klást akcent na jinou skutečnost v dané větě.

Try it!

Ať jste začátečníci, pokročilí, nebo anglicky vůbec nemluvíte, díky dvojjazyčnému provedení budete mít z citátu svůj užitek. Zkuste to - try it! :-)


Contact: Ignác mucha@vira.cz

Hosted by:
Víra, křesťanství, náboženství
víra
Křesťanství.cz
křesťanství
Maria.cz - Panna Maria
Panna Maria
Pastorace
pastorace

NAVRCHOLU.cz